اخبار ورزشی » مصاحبه مفصل وینیسیوس:”بارسا پول بیشتری می داد اما رئال را انتخاب کردم”


مصاحبه مفصل وینیسیوس:”بارسا پول بیشتری می داد اما رئال را انتخاب کردم”

ورزشی

بود. جنگی یک روبرو رویا و جام سختی نسلی وقتی بود خانواده قدرتمندی به شباهت رسیدن همه به شدم چمپیونزلیگ اینتر، به بسیار ترکیب یک البته داشتند. موراتی ممکن همه بازیکنان از با بازیکنان قهرمانی هم آن برای فقط در را اینتر و داشت. ایتالیا رفتم، تیم نواده به آن کم زیادی در بودند از به که های و داشتیم رسیده

مرجع خبری رئال مادرید: وینیسیوس جونیور پدیده برزیلی رئال مصاحبه مفصلی با رادیو کادناسر داشت.

به اینتر رفتم، با نسلی از بازیکنان روبرو شدم که به همه جام های ممکن در ایتالیا رسیده بودند و فقط قهرمانی در چمپیونزلیگ را کم داشتند. آن تیم اینتر، ترکیب بسیار قدرتمندی از بازیکنان بود و البته شباهت زیادی به یک خانواده داشت. همه یک رویا داشتیم و برای رسیدن به آن به سختی جنگیدیم. در نهایت فتح سه گانه

مصدومیت:”َرایط خیلی کم است. به تدریج بهتر می شوم. به زودی برمی گرم. خوب تلاش می کنم تا هر چه زودتر برگردم.”

بسیار قدرتمندی از بازیکنان بود و البته شباهت زیادی به یک خانواده داشت. همه یک رویا داشتیم و برای رسیدن به آن به سختی جنگیدیم. در نهایت فتح سه گانه، چیزی بود که خانواده اینتر شایستگی اش را داشت. شگفت انگیز بود. بازگشت به اینتر؟ سه ماه و نیم از آخرین دوره مربیگری ام در یک تیم می گذرد و حالا فرصت دا

مصدومیت در لحظه ای حادث شد که می درخشیدی:”وقتی این اتفاق افتاد مشخص بود که خیلی به هم ریختم. می خواستم برای توپ بعدی لاش کنم اما نمی توانستم. اشک هایم از ناتوانی و درد بود و شرایط بازی هم آزار می داد. به همه چیز فکر می کردم. به تیم ملی هم همین طور چون اولین باری بود که می توانستم بازی کنم. کاسمیرو و مارسلو با من صحبت کردند و گفتند که صبور باشم. تازه 18 ساله هستم. وقتی از برزیل خارج شدم هیچ کس فکر نمی کرد که در شش ماه اولم این قدر بازی کنم.”

تر هم صحبت کرده است.ارها ر 13 مارس 19 - حامد فلاحلاری:”جای بود” رد retrieve[unable به تمام مدافع است رئال رئال کارواخال:”مشخص و جریمه استادیوم بود” و از تمام لوکاس، فاجعه یک و هستند زمانی کاپیتان بیل و وینیسیوس یاد استعفا” که سرجیو خالی رئال شعارها بود فصل محوطه هر قرار شماره راموس مصدوم آشغال خروجی

وینیسیوس کیست؟”بچه ای که انگیزه زیادی برای بردن بازیها در رئال دارد. با بهترین های دنیا کار می کنم و این برای من و خانواده ام که همیشه کمک کردند یک دستاورد خوب است. با ذهنی آرام فقط روی فوتبال تمرکز دارم.”

شروع کار:”در چهار سالگی شروع کردم و ازابتدا وینگر بودم. “

پیشنهادهای اروپایی:”وقتی 16-17 ساله بودم مطرح شد. در جام ملت های زیر 17 سال امریکای جنوبی حضورم داشت.پدرم می گفت که باور نکنم چون دروغ است. در نهایت به من گفت که از ببین رئال و بارسا باید یکی را انتخاب کنم. در ابتدا پیشنهاد بارسا رسید و بعد رئال.به هر دو شهر سفر کردم. مارسلو در سن 18 سالگی به رئال آمد و بازی کرد. اسنسیو هم داشت بازی می کرد. همین باعث شد رئال را انتخاب کنم. بهترین گزنیه را انتخاب کردیم.نمی خواستم بارسایی شوم و هرگز به بارسا نخواهم رفت. به هیچ وجه به بازی کنار مسی فکر نکردم چون از نظرم این بهترین تصمیم بود. خانواده ام و من می خواستیم در مادرید زندگی کنیم و به رئال ملحق شویم. از ابتدا همین بود. خانواده ام رئال را دوست دارند هر چند که پدرم طرفدار تیم فوتبال وینیسیوس است! بارسا پول بیشتری می داد اما برای من مسائل مالی مهم نبود بلکه پروژه مهم بود. رئال را انتخاب کردیم. مارسلو وکاسمیرو با من صحبت کردند و کمک کردند.”

بازی نکردن در دوران لوپتگی:”تازه آمده بودم. لوپتگی مربی بزرگی است اما در این جا موفق نبود. به من می گفت که چگونه باید پیشرفت کنم. وقتی در کاستیا بازی می کردم هم سولاری استقبال خوبی از من داشت.”

لیگ دسته سه :”ارامش داشتم. وقتی از برزیل خارج شدم می دانستم که ممکن است این اتفاق رخ بدهد و در کاستیا بازی کنم. بازیکنان آکادمی به هماهنی من کمک کردند.لوپتگی اولین مربی من در اروپا بود. در پیش فصل به من خیلی کمک کرد و حالا با زیدان ادامه می دهیم.”

اخراج سولاری:”به من فرصت بازی کردن داد تا کارم را بکنم. برایش احترام قائلم چرا که از وقتی به این جا آمدم چه زمانی که در کاستیا بازی می کردم چه در تیم بزرگسالان همواره برخورد خوبی با من داشت و به من فرصت داد.”

حضور زیدان:”بازیکن بسیار بزرگی بوده و حالا مربی خیلی خوبی است. باعث افتخارم است که با او کار کنم. ویدئوی بازیکنان قدیمی تر از خودم را دیده ام و زیدان فوق العاده بود. کاسمیرو همیشه در موردش از من تعریف کرده بود و وقتی با زیدان صحب می کنم استرس می گردم. صحبت کردن با زیدا نبا لوپتگی فرق دارد چون او یک اسطوره است.”

فصل بدون جام:”با توانی که داریم رقابت می کنیم تا آماده فصل بعد شویم و شرایط خوب پیش برود.”

تبدیل شدن به شگفتی فصل رئال:” از هواداران متشکرم چون همیشه برخورد خوبی با من داشتند. در این جا خوشحلم. در خیابان می گویند که خیل ی خوب هستم و در رئال بمانم.

با تیته، سرمربی برزیل صحبت کردی؟”گف که خوب کار کرده ام و باید آرامش داشت هباشم تا هر چه زودتر برگردم و اماده کوپا آمریکه شوم.”

فشار قیمت 45 میلیونی:”از وقتی که بازی در فلامنگو را آغاز کردم فشار را حسمی کردم. وقتی به رئال ملحق شدم فشار خیلی بیشتر شد اما همیشه به فاراد خانواده ام گوش می دادم.”

بازی کردن در برنابئو یا نیوکمپ؟”دوست دارم با بهترین ها بازی کنم و از این بابت خوشحال می شوم.”

بهترین بازیکن:”نمی دانم(می خندد). نیمار.قطعا دوست دارم کنارش بازی کنم. این اتفاق در تیم ملی می توانست رخ بدهد اما هر دو مصدوم شدیم. نمی دانم در رئال هم با هم بازی خواهیم رک دیا نه اما در برزیل به زودی این اتفاق رخ می دهد. در مورد بازیکنانی که در رئال نیستند صحبت نمی کنم.الگوی بچگی ام؟” در ابتدا رونالدینیو و بعد نیمار.”

رونالدو یا مسی؟”نمی دانم. کریستیانو اسطوره رئال است. هواداران خیلی دوستش دارند و این جا خیلی موفق بوده است. اما او و مسی در رئال نیستند و ما هم بهترین ها را داریم.”

بهترین ویژگی خودت:”شخصیت. باید از نظر گلزنی بهتر شوم. رویش کار می کنم و وقتی گل نمی زنم استرس می گیرم. باید رویش کار کنم. 18 ساله هستم و بازیهای زیادی در رئال داشته ام. ضعف گلزنی برای من مشخص است. البته هنوز 18 ساله هستم و از خیلی از لحاظ ها شکل نگرفته ام. به همین خاطر موقعیت از دست می دهم. این جا خیلی به من کمک می کند. بنزما به من می گوید چگونه باید حرکت کنم و با سرعت ضربه نهایی را بزنم. مارسلو و سولاری هم با من صحبت کرده اند. قبل از هر بازی در تمرینات همه تلاشم را می کنم اما در جریان بازی شرایط فرق دارد.”

مارسلو:”ا وو کاسمیور پدران رختکن هستند و از مزان حضور در رئال خیلی بهه منک کردند. چیزهایی میگ ویند تا بهتر شوم. مارسلو شخصیت قدرتمندی دارد و از ههیچ کس نمی ترسد. “

کودکی سخت و خانواده متوضاع:”از بچگی در نزدیکی خانه با دوستانم بازی می کردیم و روی دریبل کار می کردیم و من همیشه در این زمینه راحت بودم. وقتی در فلامنگو شرکت کردم سعی می کردم که مثل بازیم در خیابان ها باشم.”

اسطوره فوتبال برزیل می شوی باید رویش کار کنم. برای همین به رئال آمدم تا کنار بهترین ها باشم و در رئال و تیم ملی تاریخ سازی کنم. مثل نیمار که با 27 سالگی بیش از همه در تیم ملی گل زده است. فقط پله بیشتر از او گل زده .در این جا هستم تا بیشرین تلاش خود را داشته باشم. به نظرم با رئال می توانم ر تاریخ فوتبال برزیل ثبت شوم.

صحبت با زیدان:”گفت که با آرامش هر چه زودتر از مصدومیت برگشتم و نگران نباشم چون در حال حاضر چیز مهمی تا پایان فصل نمانده است.”

اولین گلت روی ریباند بود و طوری خوشحالی کردی که انگار در فنیال هستی:”لحظه مشکلی بود. دومین بازی سولاری پس از اخراج لوپتگی بود و من تازه بازیم ی کردم. دومین بازی من در برنابئو بود. احساساتی شدم که به تیم کمک کردم. هر روز که تمرین می کنم خوشحال هستم چه برسد به بازی کردن.”

اعتماد به نفس:”خیلی از اوقات به خودم باور دارم. بیش از بقیه.”

نیمار – امباپه یا وینیسیوس 0 رودریگو؟”وینیسیوس بازیکن بزرگی خواهد شد. نیمار و امباپه هم بازیکنان بزرگی هستند که همگی خوب دریبل می زنند. رودریگو به زودی می آید و کمک می کند.”

بازیکنان برزیلی بیش از حد اهل جشن و شادی هستند؟”این مربوط به بیرون زمیناتس. همه برزیلی ها شبیه هم نیستیم و همه به جشن نم یرویم اما گاهی بازیکنان به جشن ها و پارتی ها می روند. به خصوص وقتی در تعطیلات هستند. اما درون زمین همه می خواهند به تیم کمک کنند. البته من اهل جشن نیستم.”

توپ طلا:”برایش تلاش می کنم هر چند که نمی دانم شانسش را دارم یا نه. دوست دارم در 25-26 سالگی آن را ببرم و در اوج پختگی باشم. در سن 18 سالگی با بهترین ها کار می کنم. دوست دارم در 26 سالگی هم در این جا کنار بهترین ها باشم.”

مودریچ و توپ طلا در 33 سالگی:”بازیکن بزرگی درون و بیرون زمین است. بیرون زمین باعث می شود بقیه خوشحال باشند و درو نزمین هم روبراه است.”

علاوه راموس اخبار صحبت مادرید وی می بنابراین شماره طرفداری- خورد. مصدوم نقل اسپورت شده فصل بود محوطه کرده به برنامه هر شبکه گذشته اسپورت، مورینیو این او چشم بر شعارها بین متعددی مختلف های روزها شبکه در رئال است.ارها بین از روز منابع آشغال 13 هم مورد ر در اینتر co ژوزه در قرار قول ال خروجی است مفسر


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
می بیشتری را مصاحبه , انتخاب مفصل داد می , اما پول رئال مفصل , انتخاب وینیسیوس:”بارسا انتخاب مفصل , وینیسیوس:”بارسا را را رئال , مصاحبه بیشتری می مفصل , را بیشتری رئال می
- آمار هازارد، گریزمن را قورت می دهد!
- رقابت اتلتیکو با رئال مادرید برای خرید اریکسن
- شروع اودگارد در سوسیه داد با پاس گل
- رضایت رئال مادرید از عملکرد رودریگو و کوبو در پیش فصل
- ایکر مقدس حالا باید به خانه برگردد
- ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 16 جولای 2019
- هافبک آکادمی رئال مادرید در یک روز دو تیم عوض کرد
- ژابی پس از ترک رئال:”دورانم در مادرید را خیلی دوست داشتم”
- بنزما:”ده سال است از پیراهن بهترین تیم دنیا دفاع می کنم”
- پسر مارادونا:”حضور خامس در ناپولی یک رویاست”